797 994 995
Novinky a oznámení

Přihlašování na lekce a události

29 září 2017

Minimální počet účastníků na většině lekcí jsou 4 lidé. Například Indoor cycling s Michalem se ale jezdí i s jedním klientem.

Pokud je na lekci přihlášen minimální počet 4 lidí, lze se na lekci přihlašovat do poslední chvíle před začátkem.

Minimální počet pro ranní lekce systém vyhodnocuje ve 20 hodin předešlého dne, odpolední lekce 3 hodiny předem. Pokud systém vyhodnotí menší než minimální počet, lekce se automaticky zruší a klient dostane tuto informaci mailem/sms. (podle nastavení ve vlastním rozhraní)

Storno poplatky

29 září 2017

Možnost odhlášení se z rezervovaných lekcí bez postihu nejpozději 6 hodin před začátkem lekce. Při nedostavení se na rezervovanou lekci bude klientovi vystaven storno poplatek ve výši 80,- Kč, který mu bude naúčtován při další návštěvě. V případě permanentek bude automaticky odečten vstup z karty.

- Storno poplatky začnou platit od 1. června 2017
- Storno poplatky se nedotknou nikoho, kdo se bude včas a řádně odhlašovat
- Storno poplatky budou účtovány, pokud se klient odhlásí méně než 6 hodin před lekcí nebo se nedostaví vůbec
- Pokud klient bude stornovat rezervaci a dojde k plnému obsazení lekce, storno účtováno nebude

Chápeme, že se mohou vyskytnout nenadálé události, ale chceme předejít opakujícím se opravdu velkým problémům s odhlašováním těsně před lekcemi bez postihu a nedostavováním se na rezervované lekce.

Věříme, že toto opatření přispěje zásadním způsobem ke zkvalitnění skupinových lekcí. Při příchodu na skupinovou lekci (nebo osobní trénink)klient na recepci nahlásí, že jde na skupinovou lekci, aby mu mohl být zaznamenán příchod na skupinovou lekci.

První přihlášení

26 květen 2017

1. Na úvodní stránce on-line systému najít odkaz pro zaslání nového hesla. Je to malý, nenápadný nápis „zapoměli jste své heslo?“ pod velkým tlačítkem „PŘÍHLÁSIT“.

2. Zobrazí se Vám formulář, kam zapíšete svoji e-mailovou adresu, kterou jste nám dali. Pak stisknete velké zelené tlačítko „ZASLAT HESLO“.

3. Na Váš e-mail vám on-line systém CLUBSPIRE pošle nové přihlašovací údaje. Důležité jsou login a heslo, kterými se poprvé přihlásíte.

4. Dalším krokem je přihlásit se do Clubspire on-line systému. Do příslušných polí zapíšete Váš email jako login a heslo a pak stisknete velké zelené tlačítko „PŘÍHLÁSIT“.

Změna hesla

Po přihlášení, v pravé horní části okna, je Vaše jméno. Když na něj kliknete myší, v okně se zobrazí „editace osobních údajů“ a v dolní části je pak možnost heslo změnit. Pak stisknete velké zelené tlačítko „ULOŽIT“ a je to.